Перевезення вантажів – автоперевезення, автодоставка вантажу

Транспортна компанія PAN Logistic пропонує усі види послуг з перевезення вантажів по Україні, автоперевезення та автодоставка вантажу з Європи та Азії.

Ми беремо на себе всі паперові та організаційні питання з оформлення автоперевезення вантажу. Ми грамотно працюємо по українському та європейському законодавству, щодо вимог до перевезення вантажу.

Ми відповідаємо за збереження товарного вигляду та гарантується своєчасне вантажоперевезення.

Перевезення вантажів здійснюється на вантажному транспорті різного призначення. Наш автопарк розрахований на автоперевезення всіх видів вантажів, в тому числі негабаритних, сипучих, рідких, небезпечних, охолоджених та заморожених. Доставка вантажу компанією PAN Logistic виконується виключно відповідально.

Швидкий розрахунок вартості вантажоперевезення по Україні та автодоставку вантажу з або до Європи та Азії можна замовити через форму Розрахунку вартості на сайті, або за телефоном +38 (044) 355-77-77

Перевезення вантажів між країнами Єврозони, митне оформлення, консультації по усім аспектам напрямку автоперевезення. Багаторічний досвід роботи з послугою перевезення вантажів та логістики дозволяє нашим клієнтам не хвилюватись за якість і терміни автодоставки.

Автодоставка вантажу здійсьнюється на авто з власного автопарку без посередників.

Дізнайтесь ціну на автоперевезення за лічені хвилини

Незалежно від об’ємів замовлення – Ви наш найкращій клієнт.

Ми пропонуємо всі види перевезення вантажів.

Клікніть та дізнайтесь більше про наші послуги.

Сучасні авто нашого автопарку до ваших послуг.

Переконайтесь у якості, своєчасності, кваліфікації і відповідальності нашого колективу.

Ми поплікуємось про ваш вантаж, забезпечимо виконання всіх необхідних умов зберігання під час доставки вантажу до місця призначення.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!