Транспортна компанія, перевезення вантажу, вантажоперевезення

Транспортна компанія ПАН Логістик забезпечує вантажоперевезення будь-яких обсягів в усіх напрямках по Україні, Європі та Азії. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб вантажоперевезення ваших продуктів було своєчасним і вигідним для Вас.

ПАН Логістик – транспортна компанія, яка ось уже 10 років виконує якісні вантажоперевезення по Україні і за її межами. Перевезення вантажу з ПАН Логістик – це надійність і безпека доставки вашого вантажу.

Дуже часто продукція потребує дбайливого транспортування. Тому, будь то вантажні перевезення звичайних продуктів або товарів, що вимагають особливих умов перевезення – ми впораємося з будь-яким завданням. У нашому розпорядженні тільки якісне обладнання, надійні водії та експедитори. Ваш вантаж доїде в терміни в будь-яку точку на території України, Європи та Азії.

Наш багаторічний досвід в транспортуванні вантажів дозволяє нам з упевненістю заявити, що ми одні з кращих на ринку автоперевезень. З нами працюють тільки перевірені партнери і тільки професійні співробітники. У нас знайдеться рішення для будь-якого виду питань, що стосуються побажань вантажовідправника.

Перевезення вантажу в компанії ПАН Логістик виконується з урахуванням всіх норм і правил міжнародних законодавств. Вам не доведеться метушитися через підготовку потрібних документів, тому що наша компанія має всі необхідні сертифікати та дозволи для вантажоперевезення.

У списку наших послуг так само є рішення з питань оптимізації маршрутів, страхування вантажів, налагодження постачання продукції за графіком на регулярній основі, перевезення вантажу в спеціальних умовах і т.п. Ви завжди можете проконсультуватися з виникшого питання з нашими фахівцями. Немає завдань, які були б нам не під силу.

ПАН Логістик з відповідальністю підходить до виконання своєї роботи і якісно виконує всі обумовлені пункти при транспортуванні вантажу. Наша компанія прораховує всі варіанти ризиків і витрат на вантажоперевезення. Також ми постійно надаємо вантажовідправнику інформацію про стан його вантажу під час перевезення, дозволяючи таким чином відслідковувати вантажопереміщення його продукції. Наші клієнти відчувають впевненість і безпеку, довіряючи свій вантаж нам.

Співпраця з нами – це одне з найкращих рішень, прийнятих вами у вашій діловій кар’єрі. Ми завжди йдемо в ногу з новими технологіями і способами вантажоперевезень. Ваша довіра – наш головний пріоритет. Транспортна компанія ПАН Логістик подбає про ваш вантаж, не похитнувши довірливих відносин в бізнесі між вами і вашими бізнес партнерами.

Замовте швидкий прорахунок у формі поруч

Заповніть форму на сайті і вже через кілька хвилин ми надамо свою пропозицію з вантажоперевезення.

Вартість перевезення вантажу залежить від об’єму, розмірів, типу вантажу та відстані вантажоперевезення.

Замовити послугу вантажоперевезення можна за телефоном, або скористатись одніє з форм замовлення на сайті.

Ми допоможемо оформити митні документи. Вам потрібно лише звернутись до наших менеджерів.

Так. Ми надаєм послуги з перевезення вантажів, що швидко псуються. Для цього в нашому автопарку є автомобілі, що оснащєні холодильниками та морозилками.

Перевезення по Україні та Європі


Транспортна компанія ПАН Логістик забезпечений власними авто, причіпами та рефрежираторами, що зменшує вартість на послуги вантажоперевезення. Ми організовуємо перевезення вантажу любої складності: продукти харчування, медикаменти, збірні вантажі, делікатні грузи тощо. Доставка вантажу по графіку чи довантаження продукції вже на існуючий рейс – ви можете скористатися любим варіантом. Ми допоможемо організувати вантажоперевезення по Європі та Азії на вигідних для вас умовах.

Перевезення вантажів з нашими водіями та експедиторами гарантують безпечність, відповідальність та зберігання якісних властивостей вашої продукції.

Доставка вантажу по Києву


Компанія PAN Logistic пропонує скористатися нашими послугами на перевезення вантажу по Києву. Поставка продукції у точки продажу чи доставка вантажу вашим клієнтам відбудеться грамотно і точно в строк. Ми швидко організуємо потрібне авто у найкоротший час і розробимо для вас найоптимальніший маршрут. Вантажоперевезення з PAN Logistic стане для вас приємним рішенням і допомогою у вашому бізнесі.

Перевезення охолоджених та заморожених продуктів


Перевезення охолоджених та заморожених продуктів у власних рефрижераторах. Підтримувана температура охолодження від – 18 °C до +25 °C. Перевезення вантажу навіть при +30 °C не вплине на якість транспортованої продукції.

Вантажоперевезення у двокамерних рефрижераторах дозволяє перевозити одночасно охолоджені продукти та продукти глибокої заморозки.

Доставка вантажу здійснюється по Україні, Європі та Азії.

Палетна доставка


Доставка вантажів по Україні, Європі та Азії товарів різного напрямку та призначення.

Для доставки вантажу малими партіями збірні вантажі є найоптимальнішим рішенням. ПАН Логістик організовує перевезення вантажу з урахуванням обсягу продукції та дотриманням потрібного температурного режиму. Перевезення вантажів відбувається під чітким контролем наших професіоналів і дозволяє відслідковувати вантажоперевезення на усьому шляху його транспортування.

Запчастини на вантажні авто


Послуги компанії PAN Logistic не обмежуються пропозиціями на вантажоперевезення. Ми також пропонуємо запчастини на грузові автомобілі, причіпи та тягачі.

PAN Logistic обслуговує власне СТО та постачає запчастини для СТО партнерів та роздрібним покупцям.

Доставка вантажів на власних авто і можливість заміни їх деталей на любому етапі перевезення дає гарантію на вчасне прибуття вашої продукції у любу точку України, Європи та Азії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!