Ремонт вантажних напівпрічепів - PAN Logistic

ПАН Логістик Сервіс виконує якісний ремонт напівпричепів і причепів вантажних автомобілів.

Сьогодні для ефективних щоденних вантажоперевезень по Києву і Україні потрібна обов’язкова наявність причепів і напівпричепів вантажного автомобіля. За допомогою такого необхідного з’єднувального пристрою, як причіп і полупіцеп, відбувається зчеплення з тягачем. При цьому, навантаження розподіляється на причіп і не передається буксируючому тягачу під час рух вантажного автомобіля.

Щоб процеси вантажоперевезень на далекі відстані відбувалися без несподіваних поломок, необхідно стежити за справністю головного завдання напівпричепа – розподіл навантаження на колісні осі і передача навантаження сідельній частини тягача.

Які ж ознаки несправностей напівпричепів і причепів можуть бути у вантажних авто?

  • Постійний шум і скрип при поворотах;
  • Помітна втрата стійкості причепа або напівпричепа;
  • Збій в роботі гальмівної системи;
  • Вантажне авто “водить” у різні боки під час руху;
  • Відбуваються вертикальні коливання причепа під час поїздки.

Якщо Ви виявили хоча б одна ознака, зверніться за допомогою до нас, в вантажний автосервіс СТО ПАН Логістик Сервіс. Ми проведемо комплексний ремонт вантажних автомобілів, ремонт напівпричепів, ремонт причепів.

А якщо робота буде полягати в сідельні тягачі, ми швидко підберемо для Вас і замовимо нові запчастини для Вашого вантажного авто.

СТО ПАН Логістик Сервіс знаходиться в м Боярка, вул. Шевченка, 176.

Наші механіки вже 12 років надають послуги по ремонту вантажівок та комплексного ремонту вантажних автомобілів в Київській області.

Записатись на СТО консультацію: 067 690 7070

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!