Ремонт рефрижераторів - PAN Logistic

Як і більшість холодильних систем, рефрижератори мають властивість до зносу та пошкодження. У вантажних авто рефрижератори працюють на межі своєї потужності. Тому вихід з ладу такого агрегату тягне за собою великі витрати.

Завдяки досвіду і знань, майстри автосервісу ПАН Логістик Сервіс допоможуть Вам вчасно виявити проблему за допомогою діагностики рефрижератора і виконають ремонт рефрижератора в оптимальні терміни.

Найчастіші проблеми рефрижераторів – це:

  • Збій в роботі компресора і його пошкодження;
  • Проблема з конденсаторним блоком;
  • Освіта вологи в фільтрі осушувача;
  • Несправність в основному блоці управління;
  • Витік холодоагенту (як наслідок зносу гумотехнічних елементів або розгерметизації магістралей системи).

ПАН Логістик Сервіс ремонтує рефрижератори Thermo King, Carrier та інші холодильні системи вантажних автомобілів Київ.

Необхідне обслуговування рефрижераторів починається тільки після ретельної діагностики майстрами ПАН Логістик Сервіс. Тому власники ізотермічних фургонів і вантажних автомобілів з рефрижераторами можуть бути впевнені в правильності виконуваного ремонту холодильного обладнання.

При проведенні діагностичних робіт, ПАН Логістик Сервіс використовує сучасні методи ремонту рефрижераторів вантажних автомобілів, використовуючи тільки необхідні запчастини для холодильних установок.

Ми націлені на результат і тому окрім якісного ремонту рефрижераторів вантажних авто, забезпечуємо гарантію та даруємо знижки постійним клієнтам.

Зв’язатися з нами прямо зараз: 067 690 7070

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!