Ремонт двигунів вантажних автомобілів - PAN Logistic

Ремонт двигуна вантажних автомобілів на СТО в м Боярка здійснюється ПАН Логістик Сервіс щодня, включаючи капітальний ремонт двигуна відомих іномарок, а також послуги підбору та замовлення запчастин до Вашого автомобіля.

Капітальний ремонт двигуна вантажного автомобіля, або вантажний ремонт ПАН Логістик Сервіс, вимагає особливої ​​уваги, адже без роботи “серця” Вашого автомобіля, інші “органи” перестають функціонувати.

Наші механіки за 20 хвилин знайдуть причину поломки вантажного автомобіля і якісно відремонтують тільки те, що зламалося. При первинному огляді, майстер зробить завмер компресії, щоб перевірити свічки запалювання і можливість витоку масла, оцінить обсяг майбутньої роботи.

Найбільш часто при ремонті вантажних автомобілів ми стикаємося з поломкою дизельних двигунів. Не дивлячись на те, що дизельний двигун економить паливо, він вимагає постійної діагностики та огляду на СТО.

Щоб заощадити Ваш час і сили, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до досвідчених механікам ПАН Логістик Сервіс, які проведуть такі роботи як:

  • Повна розбирання двигуна вантажного автомобіля;
  • Діагностика несправностей;
  • Заміна прокладки і помпи;
  • Капітальний ремонт двигуна, при необхідності;
  • Відновлення окремих частин двигуна;
  • Перевірка компресорів двигуна.

Всі роботи ПАН Логістик Сервіс проводяться з використанням якісного інструменту і новітнього обладнання. Запишіться на попередню консультацію і приїжджайте до нас, щоб переконатися в якості виконуваних робіт від ПАН Логістик Сервіс.

Записатись на консультацію вантажного СТО прямо зараз: 067 690 7070

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!