Наші Авто - PAN Logistic

Тент, напiвпричiп

Подібні напівпричепи використовують для перевезення більшості існуючих видів вантажів. Завантаження товару можна здійснювати ззаду, збоку або зверху. Вантажопідйомність таких транспортних засобів – від 20 до 25 тонн. Корисний об’єм – від 60 до 96 кубічних метрів. Місткість – від 22 до 33 європалетів.

Напівпричіп-рефрижератор

Напівпричіп з вбудованою холодильною установкою (рефрижератором). Використовується для перевезення швидкопсувних вантажів. При перевезеннях рефрижератором у вантажному відсіку зберігається температура від +25 до -25 градусів. Вантажопідйомність транспортних засобів призначених для перевезень рефрижератором – від 12 до 22 тонн. Місткість – від 24 до 33 європалет. Корисний об’єм – від 60 до 92 кубічних метрів. «Європейський стандарт»: 82 кубічних метра, 20 тонн, 32 палета. Вартість експлуатації такого транспортного засобу на 5-25% більше, ніж автомобіля звичайного типу.

Автозчіпка

Автомобіль та причіп. Перевагою такого транспортного засобу є можливість швидкого навантаження товару і його розвантаження, великий корисний об’єм. До недоліків можна віднести непридатність транспортного засобу для перевезення довгомірних вантажів. Вантажопідйомність транспортного засобу – від 16 до 25 тонн. Корисний об’єм – від 60 до 120 кубічних метрів. Місткість – від 22 до 33 європалет.

Джамбо

«Джамбо» представляє собою напівпричіп з підвищеною місткістю, яка досягається за рахунок зменшеного діаметра коліс і «Г»-образної підлоги. Вантажопідйомність напівпричепа – не більше 20 тонн. Корисний об’єм – від 96 до 110 кубічних метрів. Місткість – 33 европалета.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!