Транспортні послуги

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення та доставка вантажу по Україні від компанії ПАН Логістик. Мережа автоперевезень охоплює всі ключові транспортні вузли вантажоперевезень та обласні центри. Також пропонуємо послугу вантажоперевезнь у будь-яку точку України. Як надійний логістичний партнер для великої кількості компаній з України та міжнародних організацій – ми гарантуємо високу якість послуг вантажного транспорту. Досвід наших водіїв, власний парк вантажівок, сучасне технологічне обладнання, професійний логістичний менеджмент наших співробітників, надають нам впевненість у якості, швидкості та надійності нашої компанії.

Оптимальна вартісь вантажоперевезень по Україні та низькі тарифи забезпечуються шляхом грамотної логістики та послуги збірні вантажі. Ми врахуємо будь-які побажання и забезпечимо зберігання найделікатнішого вантажу під час міжміського вантажоперевезення. Переконайтесь, що працювати з нами зручно та недорого. Ми пропонуємо найнижці ціни на вантажоперевезення по Україні.

Компанія ПАН Логістик використовує ефективні алгоритми співпраці з клієнтами. За більш ніж 10 років ми розробили та втілили у життя логістичні рішення, що дозволяють надавати послуги з вантажоперевезення по Україні у будь-яких об’ємах. Незалежно від того, чи Вам потрібні регулярні перевезення, або у Вас виникла одноразова потреба у перевезенні вантажу. Ми дбаємо про нашу репутацію і щоденно вкладаєм зусилля для її підтримки та удосконалення. Тож Ви можете впевнено довірити нам свій вантаж.

Швидкий запит розрахунку вартості вантажоперевезення по Україні

Перевезення вантажів Україна. Напрямки по Україні.

Нами розроблені регулярні маршрути перевезення вантажів. Основні найбільш популярні напрямки руху вантажоперевезень це трафік між містами Київ, Харьків, Львів, Одеса, Дніпро, Хмельницікий, Запоріжжя та Черкаси.
Також великий товарообіг відбувається через такі обласні центри, як Житомир, Полтава, Рівне, Суми, Кропивницький, Луцьк та Тернопіль. Багато танзитних та негабаритних вантажів йдуть через міста Миколаїв, Ужгород, Одеса та Херсон.

Вантажоперевезення по Україні

Переваги компанії ПАН Логістик на ринку вантажоперевезень.

10-ти річна історія нашої компанії – історія команди, що любить свою справу і цілеспрямовано розвиває якість пуслуг. Ми займаємо одну з лідуючих позицій на ринку вантажоперевезень України. Для найкращої і швидкої комунікації Ви отримаєте індивідуального професіного менеджера, що запропонує найкращі умови, при необхідності розробить графік регулярних вантажоперевезень, або підбере вигідний рейс для невиликого вантажу.

Asset 421

Власний автопарк

Asset 426

Ми допоможемо оформити всі необхідні документи і гарантуємо безпечну доставку

Asset 191

Страхування вантажів до
12 000 000 гривень

Asset 61

Прямі перевезення від безпосереднього виконавця з використанням власного автопарку

грузоперевозки по Украине

Доставка вантажів – тоннаж вантажоперевезення

Ми легко забезпечуємо перевезення вантажів у межах від невиликих – 100, 200 кілокрам до 20 тонн. Автомобільний вантажний транспорт оптимальне рішення для приватних та корпоративних вантажів.

– Вантажоперевезення до 1 тонни, від 1 до 2 тонн, 3, 5 тонн, 10, 15 тонн та 20 тонн.

Ви можете замовити перевезення вантажу більше 20 тонн, для цього зв’яжіться з нашим менеджером і отримайте найнижчу вартість.

Вартість вантажних перевезень.

Оскільки тариф на вантажоперевезення залежить від деякої кількості дрібних нюансів, тож нажаль майже неможливо встановити стандартні ціни. Але на даний момент ми розробляємо  новий функционал – калькулятор вартості, який буде приблизно ориєнтувати Вас про вартість перевезення.
Зараз Ви можете звернутись через зручну форму, натиснувши на кнопку зверху “Отримати пропозицію” і згодом отримаєте відповід у зручний для вас месенджер, Вайбер чи Телеграм. Також можете звернутись за телефоном або замовити зворотній зв’язок, натиснувши круглу кнопку внизу екрана.

Ціна вантажоперевезення найбільше залежить від ваги вантажу, об’єму та відстані. Але існують і інші витрати пов’язані з завантаженням, розвантаженням та умов вантажоперевезення.

Скористайтесь послугою збірних вантажів по Україні у компанії ПАН Логістик задля максимального зниження вартості вантажоперевезення.

Розрахунок вартості вантажоперевезення.

Для зниження вартості перевезення, підготуйте свій вантаж: встановіть його на палету та закріпіть. Упаковка вантажу, надання палет та завантажувального обладнання збільшоє час та вартість послуги з вантажоперевезення.

Додатково Ви можете замовити перевезення вантажу з потрібним температурним режимом, ми маємо рефрижератори для перевезення продуктів, що швидко псуються. Це в основному продукти харчування, але також особлива температура може знадобитись при перевезенні рослин, медикаментів або, навіть, антикварних меблів чи музичних інструментів.

В нашому вантажному автопарку є контейнеровози та платформи для негабаритних та великогабаритних вантажів. Для перевезення нестандартного вантажу можуть знадобитися спеціальні дозволи. Зверніться до наших менеджерів і ми вирішемо усі питання пов’язані з особливостями вашого вантажу.

Якщо Вм потрібно перевезти вантаж у мемжах одного міста, ми із задоволенням Вам допоможемо.

Як розмістити замовлення на вантажоперевезення по Україні.

Будь ласка, зверніться до наших менеджерів. Це можна зробити зателефонувавши +38 (044) 355-77-77 (багатоканальний). Або замовте зворотний дзвінок, за допомогою сайту (кругла кнопка внизу екрану).

Ми приймаємо замовлення на прорахунок вартості на поштову адресу office@panlogistic.ua і через форму звернення. Натисніть на «Отримати пропозицію» вгорі сайту і заповніть необхідні поля. Обов’язковими є поля:
– Ваш телефон (вкажіть будь ласка коректний номер телефону, для того, щоб ми з вами зв’язалися)
– Звідки (звідки потрібно забрати вантаж)
– Куди (місце вивантаження вантажу)
Натисніть кнопку «Відправити» і незабаром ви отримаєте інформацію про вартість вантажоперевезення по Україні. Зверніть увагу, що Ви можете скористатися опцією «отримати відповідь в месенджер Viber, WhatsApp або Telegram» і Ви отримаєте відповідь у вигляді СМС на вказаний додаток.

Перевезення небезпечних вантажів.

Компанія ПАН Логістик надає послуги з перевезення небезпечних вантажів. Звертаємо вашу увагу! Якщо ваш вантаж є небезпечним для навколишнього середовища, швидкозапальний або вибухонебезпечний – Ви будете зобов’язані надати інформацію про властивості такого вантажу і обмеження при його транспортуванні. Для його перевезення можуть знадобитися спеціальна тара, маркування та дозволи.

Перевозка опасных грузов

Транспортні послуги – найчастіші питання з вантажоперевезення по Україні:

Як обрати підрядника для перевезення свого вантажу?

Орієнтиром має слугувати репутація, досвід, наявність власного автопарку та швидкість відповіді на запит.

Порівняння цін на вантажоперевезення, як знайти найнижчу ціну?

Визначити точну вартість вантажоперевезення можна лише після визначення всіх нюансів. Ми орієнтуємось на сучасному українському ринку вантажоперевезень, тому на цій основі гарантовано пропонуємо “економ” вартість.

Швидкість вантажоперевезення?

Час вантажоперевезення по Україні зазвичай триває до 24 годин, і більш за все не перевищує 12-15 годин на регулярних рейсах. Також надаємо послуги з надшвидкої доставки. Будь ласка, зверніться до наших менеджерів для деталей.

Які документи потрібні для забезпечення вантажоперевезення?

Потрібно надати акладну з переліком найменувань та кількості вантажу, що перевозиться, а також копії дозволів та ліцензій для товарів, що вимагають таких документів.

Чи надаєте ви гарантії збереження вантажу?

Наші менеджери мають доступ до сучасного обладнання і завжди знають де зараз знаходиться конкретний вантаж. Також всі наші вантажі застраховані.

Чи можу я розраховувати на знижку, як постійний клієнт?

В компанії ПАН Логістик розроблена гнучка система лояльності та бонусів. Звертайтесь до нас і отримайте всі переваги.

Ми пропонуємо партнерські відносини для будь-якого клієнта, виробників, посередників та приватних осіб, та знайдемо для кожного найкращу пропозицію по часу та вартості.

переозка

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!