Asset 488

Страхова відповідальність нашої компанії – 1 000 000 грн.

Страхова відповідальність нашої компанії за вантаж застрахований в одній з кращих страхових компаній України – в ПАТ «СК «Українська страхова група». При цьому, підписавши Договір зі страховою компанією, ТОВ «ПАН ЛОГІСТИК» застраховує не лише свою відповідальність за вантаж як експедитора та перевізника, а й відповідальність всіх інших перевізників та експедиторів, яких наша компанія, на підставі відповідних договорів, залучає до здійснення та організації перевезення.

Договір страхування передбачає, що відповідальність нашої компанії та наших перевізників та експедиторів за один страховий випадок, що пов’язаний з викраденням, втратою, нестачею, ушкодженням чи псуванням майна під час перевезення та доставки, застрахований в сумі 1 000 000 грн. Крім того, договором страхування застраховані також і інші ризики: відповідальність за запізнення в доставці вантажу, відповідальність по відшкодуванню витрат, відповідальність перед третіми особами, витрати, що пов’язані з розслідуванням страхових випадків.

Договір страхування поширюється на перевезення в межах України, Польщі, Чехії, Росії, Білорусії, Молдови, Угорщини, Словаччини, Німеччини, Голландії, Бельгії, Латвії, Литви, Естонії, Великобританії, Франції, Іспанії, Італії, Австрії, Швейцарії, Словенії, Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Болгарії, Греції.
Маючи в своєму арсеналі такий Договір страхування з однією з найстабільніших страхових компаній України – з ПАТ «СК «Українська Страхова Група», надається впевненість у завтрашньому дні і натхнення до розвитку нашої компанії на ринку транспортно – експедиторських послуг!

Переваги при роботі з нами:

Asset 429

Відповідальне зберігання вантажу, дотримання температури та безпеки

Asset 422

Диспетчерська служба та інформаційна підтримка 24/7

Asset 426

Наша команда професіоналів забезпечить швидкий і чіткий документообіг. Пакет документів завжди відповідає вимогам

Asset 462

Кожний клієнт отримує персонального менеджера

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!