Вантажоперевезення охолодженого вантажу

Перевезення охолодженого вантажу, та охолоджених продуктів здійснюється на рефрижераторних автомобілях з автоматичним контролем температури. Пропонуємо перевезення охолодженого вантажу по Україні, Європі та Азії. Ми відповідаєм за стан вантажу. Якщо температура всередені холодильника піднімається вище необхідної температури, водій та наш диспетчер отримують сигнал. Також протягом здійснення перевезення відбувається запис температурного режиму. Тому, за запитом, Ви можете отримати звіт про температурний стан вашого охолодженого вантажу за весь час перевезення.

Окрім їстівних продуктів, охолодження часто потребують такі вантажі, як рослини та ліки. У меньшій залежності, але антикварні меблі, або музичні інструменти, також мають не перегріватись. Якщо, не скористатись авто-холодильником, то температура в звичайному тентовому причіпі може підніматись вище 50°C, що може негативно відобразитись на делікатних матеріалах, дереві, клеях та лакованих покриттях.

Замовляйте перевезення охолоджених вантажів у компанії ПАН Логістик – ми найвідповідальніша компанія. Вчасно та безпечно доставим будь-який ваш вантаж.

Замовте розрахунок вартості перевезення:

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!