Asset 200

Компанія PAN Logistic надає послуги з усіх видів перевезення.

Ви можете замовити перевезення медикаментів, перевезення продуктів харчування, доставку небезпечних вантажів, доставку заморожених продуктів.

За 10 років від дати заснування, наша компанія отримала тисячі запитів на перевезення різних вантажів та матеріалів. Це були, як дуже поширені речі, так і зовсім уникальні. Серед таких були старовинні вироби, що потребували самого делікатного поводження. Ми дуже пишаємось своєю роботою та запрошуєм Вас до співпраці з компанією PAN Logistic. Ми вже зарекомендували себе, як надійного перевізника та партнера для сотен клієнтів з України та Європи.

Алкогольна продукція

Вантажоперевезення алкогольної продукції за межі України та її імпорт. Ми надаємо допомогу в питаннях розмитнення алкогольної продукції, при необхідності. Ми допомагаємо з усіма необхідними документами. Доставка вантажів відбувається по обумовленому графіку та маршруту. Наша компанія гарантує дбайливе ставлення до вашої продукції. Перевезення крихкого вантажу з ПАН Логістик – запорука цілісності в момент його доставки.

Товари широкого вжитку

Перевезення вантажів з урахуванням умов та часу доставки. Збірні вантажі для постачання продукції в точки продажу. Доставка вантажу малими та великими партіями. Налаштування доставки вантажів по графіку у любу точку України та Європи. Якісне обслуговування відповідно вимог транспортування продукції різного виду. Швидкість та цілісність під час вантажоперевезення. ПАН Логістик має багаторічний досвід у перевезенні вантажів і знає, який час та маршрут буде вигідним саме для вас.

Перевезення електроніки та побутової техніки

Електроніка дуже вразлива до пошкоджень і вимагає дбайливого ставлення. До послуг наших клієнтів не лише авто компанії, а також складські комплекси з сучасним обладнання. Доставка вантажу з дотриманням потрібних правил транспортування електронної техніки. Вантажоперевезення побутових товарів різної комплектації, обробка та зберігання вантажу, делікатність при завантаженні/розвантаженні тощо. Компанія PAN Logistic прорахує всі ризики перевезення вантажу і надасть безкоштовної консультації по всім вищеперерахованим питанням.

Будівельні матеріали

Дуже часто будівельні компанії шукають вигідних та швидких рішень з питань вантажоперевезення за межі країни чи постачання будівельних матеріалів у точки попиту. PAN Logistic організовує перевезення вантажів любих обсягів. Доставка вантажів єдиними партіями чи постачання продукції по обумовленому графіку точно в строк – ми допоможемо з організацією перевезення матеріалів в любу точку України та Європи.

Делікатні грузи

Вантажоперевезення делікатних грузів по Україні та Європі. Доставка вантажів різної структури та цінності. Перевезення вантажів зі страхуванням їх від пошкоджень під час транспортування. Надійність і відповідальність зі сторони персоналу. Компанія ПАН Логістик організовує доставку делікатного вантажу не залежно від складності його транспортування. Доставка вантажу під професійним наглядом наших робітників дає гарантію в дотриманні всіх часових і якісних норм вантажоперевезення. Будь то цінні речі чи папери,  перевезення вантажу з ПАН Логістик - завжди просто та зручно.

Негабаритні вантажі

Негабаритні вантажі найчастіше передбачають нестандартні розміри та надмірну вагу. Перевезення таких вантажів вимагає дотримання певних правил безпеки при їх транспортуванні. Ми використовуємо свій автотранспорт і своє обладнання, тому наші ціни на перевезення вантажу нижчі за ринкові. Перевезення вантажів, що вимагають постійного контролю і доставка вантажу без пошкоджень являється питанням нашої компетентності, тому ми прораховуємо усілякі ризики і  допомагаємо в усіх питаннях з вантажоперевезення.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!