Asset 489

Вантажоперевезення збірних вантажів

перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів для малого та середнього бізнесу є найбільш економічно вигідним рішенням при перевезенні дрібних партій товару. Так організація збірних вантажів істотно мінімізує транспортні витрати вантажовідправника. Компанія ПАН Логістик здійснює палетну доставку вантажів, у тому числі тих, що потребують дотримання температурного режиму. Залежно від типу і обсягу вантажу та кількості палет, ми надаємо найбільш оптимальні логістичні рішення.

Оформити замовлення на послугу автомобільного вантажоперевезення та отримати інформацію про тарифи Ви можете по телефону, за допомогою електронної пошти info@panlogistic.ua або через форму замовлення.

Збірні вантажі, що потребують температурного режиму

Ми надаємо послуги перевезення збірних вантажів в температурному режимі -18 … + 18С по території України.

У категорію товарів, що вимагають спеціального температурного режиму, входять:

Продукти харчування


За десять років співпраці з різними компаніями в сфері харчової промисловості, ми знаємо як організувати вантажоперевезення по Україні та Європі, використовуючи для перевезення вантажу професійне обладнання. Так як продукти харчування мають здатність швидко псуватися при перевезенні вантажів на дальні дистанції, компанія PAN Logistic точно підходить до питань зберігання якісних властивостей  продукції і слідкує за тим, щоб доставка вантажів відбувалася із дотриманням всіх норм перевезення продуктів харчування.

Ми страхуємо вантажоперевезення любої складності і гарантуємо, що доставка вантажу по Україні та вантажоперевезення по Європі відбуваються якісно і в строк.

Алкогольна продукція


Вантажоперевезення алкогольної продукції за межі України та її імпорт. Ми надаємо допомогу в питаннях розмитнення алкогольної продукції, при необхідності. Ми допомагаємо з усіма необхідними документами. Доставка вантажів відбувається по обумовленому графіку та маршруту. Наша компанія гарантує дбайливе ставлення до вашої продукції. Перевезення крихкого вантажу з ПАН Логістик – запорука цілісності в момент його доставки.

Флористика


Живі квіти, рослини, насіння та розсади – наша компанія береться за перевезення вантажів любого типу. Ми знаємо як організувати вантажоперевезення рослинної продукції не зіпсувавши її товарного вигляду. Доставка вантажів з PAN Logistic забезпечує швидкість, надійність і грамотність вантажоперевезення по Європі. Ви самі висуваєте умови перевезення вантажу і маєте можливість відслідковувати його переміщення в онлайн режимі. Наші спеціалісти надають інформацію про стан вантажу на кожному етапі його транспортування.

Товари широкого вжитку


Перевезення вантажів з урахуванням умов та часу доставки. Збірні вантажі для постачання продукції в точки продажу. Доставка вантажу малими та великими партіями. Налаштування доставки вантажів по графіку у любу точку України та Європи. Якісне обслуговування відповідно вимог транспортування продукції різного виду. Швидкість та цілісність під час вантажоперевезення.

ПАН Логістик має багаторічний досвід у перевезенні вантажів і знає, який час та маршрут буде вигідним саме для вас.

Небезпечні вантажі


Доставка вантажів по Україні чи вантажоперевезення по Європі з урахуванням всіх якостей та властивостей хімічної продукції з використанням сучасного професійного обладнання.

Транспортна компанія PAN Logistic надає послуги з перевезення небезпечних вантажів та хімічної продукції. Ми гарантуємо грамотне перевезення вантажу в любу точку України та Європи. Ми допоможемо вам організувати вантажоперевезення любої складності з дотриманням всіх норм безпеки при транспортуванні вантажу.

Перевезення електроніки та побутової техніки


Електроніка дуже вразлива до пошкоджень і вимагає дбайливого ставлення. До послуг наших клієнтів не лише авто компанії, а також складські комплекси з сучасним обладнання. Доставка вантажу з дотриманням потрібних правил транспортування електронної техніки. Вантажоперевезення побутових товарів різної комплектації, обробка та зберігання вантажу, делікатність при завантаженні/розвантаженні тощо. Компанія PAN Logistic прорахує всі ризики перевезення вантажу і надасть безкоштовної консультації по всім вищеперерахованим питанням.

Форма замовлення:

Ми забезпечуємо

  • Доставку продукції глибокої заморозки (-22 … -18С)
  • Доставку фреш-продукції (+ 1 … + 8С)
  • Перевезення вантажів в двох температурних режимах в одному авто.

Вантажоперевезення збірних вантажів може займати трохи більше часу порівняно з повним завантаженням авто. Це пов’язано з тим, що часто вантаж готовий до завантаження у різний час та знаходиться у різних місцях. Але збірний вантаж вигідний з фінансової точки зору. Так вартість деяких складових вантажоперевезення розподіляєтся поміж замовниками.

Ми щодня здійсьнюємо достатню кількість рейсів по Україні та Європі, тому Ви завжди зможете знайти місце для збірного вантажу на найближчій час. Також ми можемо “підхопити” ваш вантаж у транзитному місці. Зверніться будь ласка до наших менеджерів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!