Asset 277

PAN Logistic – Міжнародні автоперевезення вантажу із багаторічним досвідом!

ПАН Логістик – лідер в галузі міжнародних автоперевезень вантажу по Європі, Азії та Україні.

По всіх напрямках нашого обслуговування працюють досвідчені водії. Автопарк забезпечений причіпами, напівпричіпами та рефрижераторами різного класу.

Міжнародні автоперевезення вантажу, збірні вантажі, місцева логістика, автоперевезення по Україні – налаштовуємо доставку за графіком, згідно дистрибуційних завдань.

Постійно забезпечуємо автодоставку вантажів між містами України. Ви можете скористатись можливістю довантажити свій вантаж на вже сформований рейс. Час та термін виконання доставки вантажу можна дізнатись у наших операторів або звернутись через форму зв’язку.

Форма для запиту на вартість перевезення та наявність вільного місця на попутний вантаж

Послуги з міжнародного автоперевезення вантажу таких типів:

Клікніть на зображення для відкриття опису

Заморожені продукти

Вантажоперевезення заморожених продуктів здійснюється в авто-морозильних камерах з електронним контролем температури. Будь то доставка вантажу по Україні чи вантажоперевезення по Європі – ми слідкуємо за тим, щоб температура перевезення вантажу відповідала потрібній. Контролюючи стан вантажу від точки відправлення до точки отримання, компанія ПАН Логістик несе відповідальність за те, щоб перевезення вантажів ніяк не впливало на зміну властивостей продукції вантажовідправника, а також, щоб доставка вантажів відбувалася вчасно, по графіку. З нами вантажоперевезення по Україні та Європі стають простішими.

Заморожені  та охолоджені продукти

Перевезення охолоджених та заморожених продуктів у власних рефрижераторах. Підтримувана температура охолодження від – 18 °C до +25 °C. Перевезення вантажу навіть при +30 °C не вплине на якість транспортованої продукції. Вантажоперевезення у двокамерних рефрижераторах дозволяє перевозити одночасно охолоджені продукти та продукти глибокої заморозки. Доставка вантажу здійснюється по Україні, Європі та Азії.

Медикаменти

Доставка вантажу медичного призначення по Україні чи Європі не стане для нас питанням, тому що ми найкращі у сфері перевезення вантажів. Ви можете довірити нам медичні препарати різного направлення: порошки, трави, мазі, ампули тощо. Вантажоперевезення товарів медичного призначення вимагають дотримання певних санітарних норм, тому ми особисто піклуємося про завантаження/розвантаження, транспортування медикаментів та отримання всіх необхідних паперів для перевезення вантажу. Доставка вантажів у спеціально оснащених авто робить вантажоперевезення по Європі безпечним, а професійний підхід наших спеціалістів дозволяє розробити найоптимальніші маршрути перевезення вантажів.

Небезпечні вантажі

Доставка вантажів по Україні чи вантажоперевезення по Європі з урахуванням всіх якостей та властивостей хімічної продукції з використанням сучасного професійного обладнання. Транспортна компанія PAN Logistic надає послуги з перевезення небезпечних вантажів та хімічної продукції. Ми гарантуємо грамотне перевезення вантажу в любу точку України та Європи. Ми допоможемо вам організувати вантажоперевезення любої складності з дотриманням всіх норм безпеки при транспортуванні вантажу.

Перевезення електроніки та побутової техніки

Електроніка дуже вразлива до пошкоджень і вимагає дбайливого ставлення. До послуг наших клієнтів не лише авто компанії, а також складські комплекси з сучасним обладнання. Доставка вантажу з дотриманням потрібних правил транспортування електронної техніки. Вантажоперевезення побутових товарів різної комплектації, обробка та зберігання вантажу, делікатність при завантаженні/розвантаженні тощо. Компанія PAN Logistic прорахує всі ризики перевезення вантажу і надасть безкоштовної консультації по всім вищеперерахованим питанням.

Будівельні матеріали

Дуже часто будівельні компанії шукають вигідних та швидких рішень з питань вантажоперевезення за межі країни чи постачання будівельних матеріалів у точки попиту. PAN Logistic організовує перевезення вантажів любих обсягів. Доставка вантажів єдиними партіями чи постачання продукції по обумовленому графіку точно в строк – ми допоможемо з організацією перевезення матеріалів в любу точку України та Європи.

Компанія PAN Logistic – швидкий та надійний партнер у вантажних перевезеннях по Україні та Європі.

  • Ми піклуємось про збереження вантажу та виконуємо всі взяті на себе зобов’язання.
  • Підбираємо найефективніші рішення для збірних вантажів.
  • Персональний менеджер якнайшвидше запропонує найоптимальніший шлях для автоперевезення по Україні та Європі.
  • Власний автопарк дозволяє надавати гнучку і приємну цінову політику.

Міжнародні автоперевезення вантажу по Європі та автоперевезення по Україні виконуємо з професіоналізмом та повагою до своєї справи!

Географія нашого обслуговування: