Asset 421

Доставка по Києву

Вантажна доставка по Києву – один з провідних напрямків нашої компанії.

Сучасний різноманітний автопарк та потужні логістичні можливості дозволяють поєднувати вантажі та здійснювати регулярні перевезення за графіком.

Заморожені продукти


Вантажоперевезення заморожених продуктів здійснюється в авто-морозильних камерах з електронним контролем температури. Будь то доставка вантажу по Україні чи вантажоперевезення по Європі – ми слідкуємо за тим, щоб температура перевезення вантажу відповідала потрібній. Контролюючи стан вантажу від точки відправлення до точки отримання, компанія ПАН Логістик несе відповідальність за те, щоб перевезення вантажів ніяк не впливало на зміну властивостей продукції вантажовідправника, а також, щоб доставка вантажів відбувалася вчасно, по графіку.

З нами вантажоперевезення по Україні та Європі стають простішими.

Продукти харчування


За десять років співпраці з різними компаніями в сфері харчової промисловості, ми знаємо як організувати вантажоперевезення по Україні та Європі, використовуючи для перевезення вантажу професійне обладнання. Так як продукти харчування мають здатність швидко псуватися при перевезенні вантажів на дальні дистанції, компанія PAN Logistic точно підходить до питань зберігання якісних властивостей  продукції і слідкує за тим, щоб доставка вантажів відбувалася із дотриманням всіх норм перевезення продуктів харчування.

Ми страхуємо вантажоперевезення любої складності і гарантуємо, що доставка вантажу по Україні та вантажоперевезення по Європі відбуваються якісно і в строк.

Будівельні матеріали


Дуже часто будівельні компанії шукають вигідних та швидких рішень з питань вантажоперевезення за межі країни чи постачання будівельних матеріалів у точки попиту. PAN Logistic організовує перевезення вантажів любих обсягів. Доставка вантажів єдиними партіями чи постачання продукції по обумовленому графіку точно в строк – ми допоможемо з організацією перевезення матеріалів в любу точку України та Європи.

Доставка по Києву. Вантажне таксі. Безперебійне постачання ваших товарів до точок продажу, чи навпаки, допоможемо з доставкою вашої продукцїї до вашого клієнта.

Для замовників, що потребують вантажоперевезення по Києву невеликих вантажів – ми рекомендуємо скористатись послугою збірних вантажів. Наші фахівці у найкоротші терміни здійснять консолідацію вантажу, щоб доставка вантажу по Києву здійснилась у найкоротші терміни з найменшими витратами.

Компанія ПАН Логістик робить все можливе, щоб виконання доставки збірних вантажів проходило максимально зручно та ефективно для наших клієнтів.

Ми гарантуємо логістичну швидкість при перевезенні вантажів по Києву.

Вантажне таксі для вантажоперевезення по Києву можна замовити за телефоном:

+38 (044) 355-77-77, також Ви можете заповнити форму поруч, або замовити зворотній дзвінок за допомогою кнопки з телефонную трубкою, і ми вам перетелефонуємо.

Доставка вантажу по Києву здійснюється на бусиках, невеликих вантажних авто або фурах, якщо це потрібно.

Щоденно виконується доставка вантажу, як за одноразовими замовленнями, так і регулярні перевезення за графіком. Зверніться до наших менеджерів і ми налаштуємо регулярне вантажоперевезення по Києву згідно ваших потреб.

Вантажне таксі дозволяє швидко виконати перевезення вантажу. Ми знайдемо для вас авто на найближчий час, або заплануємо перевезення на час зручний для вас. Найчастіше вантажне таксі використовують для доставки будівельних матеріалів або під час переїзду для перевезення меблів та офісного обладнання.

PAN Logistic – Вантажні перевезення – Київ, Україна, Європа та Азія.

Дізнатись ціну

Наші переваги

Asset 422

Диспетчерская служба и информационная поддержка 24/7

Asset 298

Быстрые сроки доставки замороженных и охлажденных продуктов

Asset 421

Власний автопарк

Asset 426

Ми допоможемо оформити всі необхідні документи і гарантуємо безпечну доставку

Asset 191

Страхування вантажів до
12 000 000 гривень

Asset 61

Прямі перевезення від безпосереднього виконавця з використанням власного автопарку

Asset 403

Досвідчена команда професіоналів

Asset 10

Найсучасніша технологічна база для оснащення авто

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!