Asset 543

Перевезення охолоджених та перевезення заморожених продуктів.

Наші машини обладнані спеціальними морозильними та холодильними камерами, і навіть в +30 ми впевнені в якості і свіжості перевезеної продукції.

Двозонні рефрижератори дозволяють одночасно надавати послуги з перевзення охолоджених та перевезення заморожених продуктів глибокої заморозки. Підтримувана температура в наших холодильниках від -18°C до +5°C.

Географія обслуговування компанією PAN Logistic – вся Україна, Європа та Азія. Це означає, що будь-який ваш вантаж, що швидко псується та потребує особливих температурних умов, буде доставлений у потрібній якості зі збереженнях його товарних властивостей.

Перевезення заморожених продуктів – м’ясо, риба, овочі, доставка з портів всіх видів товарів, що зберігаються у глибокій заморозці.

Перевезення охолоджених продуктів – м’ясні вироби, копчення, молочна продукція, інші продукти харчування, свіжі овочі, квіти, ліки та все, що потребує зберігання у холодильнику.

Перевезення охолоджених продуктів по Києву, Україні, Європі та Азії

Заморожені продукти


Вантажоперевезення заморожених продуктів здійснюється в авто-морозильних камерах з електронним контролем температури. Будь то доставка вантажу по Україні чи вантажоперевезення по Європі – ми слідкуємо за тим, щоб температура перевезення вантажу відповідала потрібній. Контролюючи стан вантажу від точки відправлення до точки отримання, компанія ПАН Логістик несе відповідальність за те, щоб перевезення вантажів ніяк не впливало на зміну властивостей продукції вантажовідправника, а також, щоб доставка вантажів відбувалася вчасно, по графіку.

З нами вантажоперевезення по Україні та Європі стають простішими.

Продукти харчування


За десять років співпраці з різними компаніями в сфері харчової промисловості, ми знаємо як організувати вантажоперевезення по Україні та Європі, використовуючи для перевезення вантажу професійне обладнання. Так як продукти харчування мають здатність швидко псуватися при перевезенні вантажів на дальні дистанції, компанія PAN Logistic точно підходить до питань зберігання якісних властивостей  продукції і слідкує за тим, щоб доставка вантажів відбувалася із дотриманням всіх норм перевезення продуктів харчування.

Ми страхуємо вантажоперевезення любої складності і гарантуємо, що доставка вантажу по Україні та вантажоперевезення по Європі відбуваються якісно і в строк.

Медикаменти


Доставка вантажу медичного призначення по Україні чи Європі не стане для нас питанням, тому що ми найкращі у сфері перевезення вантажів. Ви можете довірити нам медичні препарати різного направлення: порошки, трави, мазі, ампули тощо.

Вантажоперевезення товарів медичного призначення вимагають дотримання певних санітарних норм, тому ми особисто піклуємося про завантаження/розвантаження, транспортування медикаментів та отримання всіх необхідних паперів для перевезення вантажу. Доставка вантажів у спеціально оснащених авто робить вантажоперевезення по Європі безпечним, а професійний підхід наших спеціалістів дозволяє розробити найоптимальніші маршрути перевезення вантажів.

Флористика


Живі квіти, рослини, насіння та розсади – наша компанія береться за перевезення вантажів любого типу. Ми знаємо як організувати вантажоперевезення рослинної продукції не зіпсувавши її товарного вигляду. Доставка вантажів з PAN Logistic забезпечує швидкість, надійність і грамотність вантажоперевезення по Європі. Ви самі висуваєте умови перевезення вантажу і маєте можливість відслідковувати його переміщення в онлайн режимі. Наші спеціалісти надають інформацію про стан вантажу на кожному етапі його транспортування.

Небезпечні вантажі


Доставка вантажів по Україні чи вантажоперевезення по Європі з урахуванням всіх якостей та властивостей хімічної продукції з використанням сучасного професійного обладнання.

Транспортна компанія PAN Logistic надає послуги з перевезення небезпечних вантажів та хімічної продукції. Ми гарантуємо грамотне перевезення вантажу в любу точку України та Європи. Ми допоможемо вам організувати вантажоперевезення любої складності з дотриманням всіх норм безпеки при транспортуванні вантажу.

Делікатні грузи


Вантажоперевезення делікатних грузів по Україні та Європі. Доставка вантажів різної структури та цінності. Перевезення вантажів зі страхуванням їх від пошкоджень під час транспортування. Надійність і відповідальність зі сторони персоналу.

Компанія ПАН Логістик організовує доставку делікатного вантажу не залежно від складності його транспортування. Доставка вантажу під професійним наглядом наших робітників дає гарантію в дотриманні всіх часових і якісних норм вантажоперевезення. Будь то цінні речі чи папери,  перевезення вантажу з ПАН Логістик - завжди просто та зручно.

Доставка мороженої продукції.
Доставка охолоджених продуктів.

Перевезення заморожених

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!