Пакування та перепакування вантажів - PAN Logistic

У підготовці та подальшому перевезенні й відвантаженні вантажу, важливим фактором складської логістики є пакування товару.

ПАН Логістик дотримується певні габарити при відвантаженні вантажу на піддонах. На палетах розміщується інформація, у вигляді маркувальних листів про відправника, штрих-коди, QR-коди. При відвантаженні товару він повинен бути надійно закріплений на піддонах, а порожнечі заповнюються пакувальним матеріалом.

Пакування та перепакування вантажів від ПАН Логістик захищає Ваш вантаж від механічних пошкоджень, тим самим гарантує надійність подальшого перевезення.

Пакування вантажів від 3pl оператора ПАН Логістик включає пакування товару для великих інтернет-магазинів і компаній:

  • Наші фахівці упакують кожну одиницю товару в повітряно-бульбашковій плівці (ЗПС), або в поліетиленовий пакет, при необхідності;
  • Укладання готових транспортних коробів на піддони (євро палет) відбувається з подальшим обклеюванням лого скотчем та маркуванням.

ПАН Логістик, в залежності від уподобань Вашого бізнесу, пропонує також різні види пакувальних матеріалів:

  • Поліетиленовий пакет (п/п) – для обережного пакування крихкого товару і для заміни пошкодженого пакування;
  • Повітряно-бульбашкова плівка (ВПП) – спеціальна плівка з бульбашками повітря по всій поверхні. Для додаткового захисту вантажів на євро палетах. Забезпечує амортизаційний захист Вашої продукції. Крім того, така плівка не пропускає пил.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!