Митне оформлення вантажів - PAN Logistic

Митне оформлення вантажів і розмитнення Київ, Україна, Європа та Азія – трудомісткий процес, який відбувається за допомогою митних брокерів і фахівців ЗЕД від компанії ПАН Логістик (PAN Logistic).

Товари не можуть бути випущені на території України без правильного митного оформлення та процесу розмитнення.

3pl провайдер ПАН Логістик (PAN Logistic) проводить митне очищення вантажу, оформлення вантажу, відповідно до вимог, дотримання необхідної документації. Митне оформлення в Україні регламентується Конституцією, включаючи Накладений і Митний кодекс, з численними додаються актами та наказами (14 митних режимів).

Ми беремо на себе всі обов’язки митно-брокерських регулювань, взаємодії державних органів з суб’єктами всередині країни й самі виробляємо митне оформлення вантажів.

Всі вантажі, що перевозяться товари відповідають Всесвітньої митної організації та підлягають конкретної класифікації. Після перевірки товарів, їм присвоюється 10-ти значний код, відповідно характеристикам товару.

ПАН Логістик – 3pl провайдер України, який самостійно робить підбір транспортних послуг і контролює процеси доставки, дотримуючись розробки світової транспортно-промислової організації, яка заточена під сучасний бізнес. У договорі від наших фахівців ЗЕД чітко розставлені всі пункти, в яких значиться інформація обов’язків сторін.

Для зручності ми залишаємо для Вас перелік необхідних документів для розмитнення товару і митного оформлення вантажів. Щоб дізнатися, які саме документи для цього потрібні, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами, або залиште заявку на сайті, заповнивши коротку форму.

Після всіх пройдених етапів по митному оформленню, вантажний автомобіль потрапляє на термінал і знімається з контролю, декларація передається на систему митниці. Після отримання Вашої декларації у митного інспектора є 4 години необхідне митне оформлення.

Митне оформлення вантажів вимагає багато сил і терпіння, а також залучення фахівців ЗЕД, розмитнення, оформлення митного складу, митний брокер. 3pl провайдер ПАН Логістик допоможе розмитнити Ваш вантаж, після чого вантаж відправиться до одержувача.

Наш митний брокер надасть оформлену декларацію в готовому вигляді, яка може знадобиться Вам для бухгалтерії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!