Кузовні та малярні роботи - PAN Logistic

Існує ряд причин, по якій автовласники вантажних і легкових автомобілів звертаються за допомогою рихтувальника і маляра на професійне СТО ПАН Логістик Сервіс.

Косметичний ремонт або повна рихтування авто може бути актуальна при попаданні машини в ДТП, і як наслідок усунення проблем за рахунок ремонту кузова на СТО.

Кузовний ремонт і технічне обслуговування ПАН Логістик Сервіс в Києві і Україні цікавить також тих, хто готує автомобіль на продаж. Наявність вм’ятин і тріщин кузова значно зменшує вартість автомобіля і привабливість авто в очах потенційного покупця.

Конструкція вантажних автомобілів значно відрізняється від легкових і вимагає ретельного огляду та якісного ремонту кузова.

Авто ремонт від ПАН Логістик Сервіс це:

  • Відновлення кабіни кузова;
  • Ремонт з повним усуненням пошкоджень рами кузова;
  • Складні роботи зі зварювання кузова.

Крім ремонту кузовної частини вантажного автомобіля може знадобитися додаткова послуга у вигляді фарбування автомобіля, адже кузовний ремонт – це цілий комплекс робіт.

Рихтування автомобіля, зварювальні роботи та малярні роботи від ПАН Логістик Сервіс необхідні також для тих авто, які потрапили в надзвичайну ситуацію: падіння з висоти, пожежі, які залишають значні пошкодження на корпусі і кузові вцілому.

Ми також здійснюємо виїзд майстра по Києву, з подальшою оцінкою вартості робіт і проведенні кузовного ремонту і фарбування автомобіля.
Ця послуга стане зручна тим, чиї авто піддалися сильному втрат і підлягають переміщенню тільки на евакуаторі.

Щоб дізнатися всі подробиці про послуги кузовного ремонту, рихтувальних робіт і фарбування вантажного автомобіля або легкового автомобіля, зв’яжіться з нами по телефону: 067 690 7070

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!