Комп'ютерна діагностика - PAN Logistic

Комп’ютерна діагностика автомобілів MAN, DAF, SCANIA, RENAULT, MERCEDES, VOLVO, IVECO та інших вантажних автомобілів і спецтехніки Київ, Київська область, Україна.

ПАН Логістик Сервіс СТО надає послуги з ремонту та обслуговування вантажних автомобілів, комп’ютерної діагностики автомобіля на сучасній станції технічного обслуговування.

Ремонт сідельних тягачів, високопрофесійна комп’ютерна діагностика вантажних автомобілів досвідченими майстрами в м Боярка, вул. Шевченка, 176.

Комп’ютерна діагностика вантажних автомобілів повинна проводиться регулярно і тільки кваліфіковані спеціалісти. Якщо Ви шукайте таких, зверніться до нас, в ПАН Логістик Сервіс. Ми маємо великий досвід технічного обслуговування і діагностики вантажних автомобілів і готові до будь-яких завдань.

Для комп’ютерної діагностики вантажних авто ми застосовуємо сучасне програмне забезпечення, спільно з діагностичним приладом, який “зчитує” Ваш автомобіль за лічені хвилини і знаходить проблеми, якщо вони є.

На відміну від інших СТО, ми використовуємо не тільки мультибрендовий діагностичний прилад, а й дилерський прилад для діагностики вантажівок, перевага якого полягає в комп’ютерну діагностику не тільки самого тягача, а й усього автомобіля.

Після ретельної комп’ютерної діагностики вантажного автомобіля і зібраних даних, з огляду на інтерес клієнта і його безпосередні скарги, наш діагност оцінить ситуацію і дасть гранично точні рекомендації щодо подальших дій.

ПАН Логістик Сервіс орієнтовані на своїх клієнтів і тому ми готові надати знижку постійним клієнтам і найкращу ціну на комп’ютерну діагностику по Києву і Україні.

Записатись на компьютерну діагностику вантажного авто: 067 690 7070

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!