Доставка вантажів на ТТ - PAN Logistic

Доставка вантажів в ТТ по Києву і Україні – це вантажоперевезення ПАН Логістик різноманітних товарів, на вигідних умовах для Вашого бізнесу.

Ми надаємо послуги доставки товарів з оптового складу в ТТ продуктів харчування у встановленому необхідному температурному режимі, в фургонах з рефрижераторами.

Всі продукти, що доставляються в ТТ по Україні, компанією ПАН Логістик (PAN Logistic) для зручного завантаження і вивантаження товару, а також економії витрат, фіксуються на надійних євро палетах.

Палетна доставка вантажів в ТТ запобігає вільне переміщення вантажу по кузову і як додаткова перевага – продукція з маркуванням надійно зафіксована на палетах і водію не потрібно витрачати час на пошуки коробок в різних частинах фургона, що заощаджує Ваш час.

При складанні збірного вантажу, в незалежності від того, яку відстань або пункт доставки Ви вкажете і скориставшись послугою доставки вантажів в ТТ компанією ПАН Логістик, ми можемо забрати вантаж з декількох консолідацій і здійснити подальшу доставку в пункт призначення.

ПАН Логістик надає послугу збірних вантажів і локальну доставку вантажів клієнтам (за Вашим запитом). Збірний вантаж забезпечить найбільш вигідну ціну на вантажоперевезення для Вашого бізнесу, тому що Ви оплачуєте тільки місце, що займає Ваш вантаж у вантажному автомобілі.

Доставка в ТТ вантажів від 3pl оператора ПАН Логістик це:

  • Вигідна угода як для невеликих партій вантажоперевезень, так і для великих компаній;
  • Вибір між стандартним вантажоперевезенням в ТТ, або збірним вантажем;
  • Можливість скористатися послугою доставки вантажу в будь-яку точку України;
  • Переконатися в тому, що безпечна і надійна доставка товарів в ТТ існує.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!