Доставка в РЦ торгових мереж - PAN Logistic

ПАН Логістик – комплексний 3pl оператор, який здійснює доставку товару перевізника в розподільні центри локальних і національних торговельних мереж України.

Ми співпрацюємо з такими компаніями, як: АТБ, Сільпо, Епіцентр, EVA, Watsons, Prostor, Auchan, Varus, Novus, Rozetka, Мегамаркет, Metro Cash & Carry, Ельдорадо, Клас, Зростання, Восторг, Посад, Чудо Маркет і інші. З кожним днем ​​нам довіряють все більше клієнтів.

Послуги 3pl оператора ПАН Логістик включають якісне і професійне палетне перевезення вантажів. Умови палетних перевезень й доставки товару в РЦ полягають в попередній підготовці вантажу, а також його зберігання в складських приміщеннях в установленому температурному режимі.

ПАН Логістик вже понад 12 років займається перевезенням вантажу по Україні використовучи доставку вантажу палетам. Послуга палетної доставки має попит серед великих компаній з наступних причин:

  • Вантаж на євро палетах легко вивантажувати і завантажувати;
  • При палетній доставці максимально обмежується доступ сторонніх до Ваших вантажів;

Вантаж на європалетах гарантує підвищену надійність, з можливістю перевезення товару на великі відстані, без пошкоджень.

Саме тому палетна доставка в торгові мережі (РЦ) компанією ПАН Логістик – це зручний спосіб перевезти вантаж на великі відстані, по всій території України.

Крім паллетной доставки в РЦ, ми пропонуємо унікальну послугу для Вашого бізнесу – збірний вантаж. Завдяки збірним вантажам Ви економите свій бюджет, тому що оплачуєте тільки те місце в автомобілі, яке займає Ваш вантаж.

ПАН логістик надає вантажні автомобілі з рефрижераторами, спеціальними холодильними установками, для охолодженої та замороженої продукції.

Ми пропонуємо оптимальну вартість на доставку вантажів, яка залежить від кількості перевезених палет і обсягу Вашого вантажу. 3pl оператор ПАН Логістик гарантує якісну і професійну паллетную перевезення і доставку вантажів на Ваші РЦ.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!