Доставка охолоджених та заморожених продуктів - PAN Logistic

3pl оператор ПАН Логістик (PAN Logistic) – лідер комплексних вантажоперевезень в області холодної логістики по Києву, Україні Європі й Азії.

Доставка харчових продуктів – невіднятна частина логістичного ланцюга при щоденному перевезенні швидкопсувних вантажів, які вимагають особливого температурного режиму.

Ми надаємо Вашому бізнесу спеціальні вантажні авто, з встановленими рефрижераторами з відстеженням температурного режиму Вашого вантажу онлайн 24/7.

Сучасні системи вентиляції та охолодження, встановлені в наших фургонах, забезпечують необхідну терморегуляцію у рефрижераторі. Тому ризики коливання температури всередині фургона – мінімальні.

ПАН Логістик доставляє продукти по Україні, які вимагають перевезення в температурному режимі. Крім цього, ми пропонуємо послуги транспортного перевезення вантажів імпортними й експортними постачаннями (Європа та Азія).

Максимально швидко доставимо Вашу продукцію кінцевому споживачеві, в установленому температурному режимі. На рейсах ПАН Логістик використовуються рефрижератори до 20 т з встановленої температурою від – 22 до + 24 ° C.

Вантажні автомобілі ПАН Логістик оснащені двозонними рефрижераторами, які дозволяють одночасно перевозити вантаж з різним температурним режимом (охолоджені продукти та продукти глибокого заморожування).

Вантажоперевезення заморожених продуктів (овочі, напівфабрикати, м’ясо, риба, курка), а також продукти глибокого заморожування.

Вантажоперевезення охолоджених продуктів (молочна продукція, свіжі овочі, свіжа риба, фрукти, ягоди, копченості, фармацевтика).

Рефрижератори, в залежності від потреб вантажоперевезення, діляться на класифікації з перевезення вантажів. Більш детально Ви можете дізнатися у наших менеджерів, за вказаними номерами телефону, або заповнивши форму на сайті.

ПАН Логістик дотримується санітарних правил з перевезення продукції, що вимагає температурного режиму, а також міжнародних вимог до транспортування товарів рефрижераторами.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!