Чорніння шин - PAN Logistic

Послуга чорніння шин сьогодні вкрай популярна.
Основними причинами псування поверхні шин і втрати їх кольору є нерівна дорога, реагенти, якими обробляють поверхню доріг та інші причини.

Під час чорніння гуми важливо домогтися ідеального чорного кольору шин.
Ми наносимо спеціальну фарбу для чорніння гуми. При цьому Ви можете вибрати, який метод чорніння шин Вам підходить – матовий, або глянцевий.

Щоб шини Вашого авто виглядали як нові, а поверхня покришок зберігала свій початковий колір, можна виконати чорніння гуми, скориставшись послугами детейлінг авто, від професійних майстрів на СТО ПАН Логістик Сервіс.

Додаткові послуги з чорніння гуми від ПАН Логістик Сервіс:

  • Нанесення водовідштовхувальних засобів, які тримаються довго на поверхні коліс і захищають покриття від мокрого бруду;
  • Антистатичні засоби – відразливі компоненти пилу, бруду і піску.

Нанесення фарби й спеціальних засобів не псує гуму і є абсолютно безпечною процедурою для шин Вашого автомобіля. Тому процедуру чорніння гуми ПАН Логістик Сервіс можна проводити без страху псування Вашого автомобіля.

Чорніння гуми, як унікальна послуга ПАН Логістик Сервіс оновить вигляд Вашого автомобіля і значно заощадить Ваш бюджет, адже нанесення фарби на шини дешевше покупки нової гуми.

Детальніше за телефоном: 067 690 7070

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!