Страхування вантажу

Asset 488

Відповідальність нашої компанії 1 000 000 грн.

Відповідальність нашої компанії за вантаж застрахований в одній з кращих страхових компаній України – в ПАТ «СК «Українська страхова група». При цьому, підписавши Договір зі страховою компанією, ТОВ «ПАН ЛОГІСТИК» застрахувало не лише свою відповідальність за вантаж як експедитора та перевізника, а й відповідальність всіх інших перевізників та експедиторів, яких наша компанія, на підставі відповідних договорів, залучає до здійснення та організації перевезення.

Договір страхування передбачає, що відповідальність нашої компанії та наших перевізників і експедиторів за один страховий випадок, що пов’язаний з викраденням, втратою, нестачею, ушкодженням або псуванням майна під час перевезення та доставки застрахований в сумі 1 000 000 грн. Крім того, договором страхування застраховані також і інші ризики: відповідальність за запізнення в доставці вантажу, відповідальність по відшкодуванню витрат, відповідальність перед третіми особами, витрати, що пов’язані з розслідуванням страхових випадків.

Договір страхування поширюється на перевезення в межах України, Польщі, Чехії, Росії, Білорусії, Молдови, Угорщини, Словаччини, Німеччини, Голландії, Бельгії, Латвії, Литви, Естонії, Великобританії, Франції, Іспанії, Італії, Австрії, Швейцарії, Словенії, Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Болгарії, Греції.
Маючи в своєму арсеналі такий Договір страхування з однією з найстабільніших страхових компаній України – з ПАТ «СК «Українська Страхова Група» дає впевненість у завтрашньому дні і натхнення до розвитку нашої компанії на ринку транспортно – експедиторських послуг!

Переваги при роботі з нами:

Asset 426

Наша команда професіоналів забезпечить швидкий і чіткий документообіг. Пакет документів завжди відповідає вимогам