Перевезення збірних вантажів

Asset 489

Для малого та середнього бізнесу найбільш економічно вигідним рішенням при перевезенні дрібних партій товару є організація збірних вантажів, що істотно мінімізує транспортні витрати вантажовідправника. Компанія Пан Логістик здійснює палетну доставку вантажів, у тому числі тих, що потребують дотримання температурного режиму. Залежно від типу та обсягу вантажу, кількості палет ми надаємо найбільш оптимальні логістичні рішення.

Оформити замовлення на послугу автомобільного вантажоперевезення та отримати інформацію про тарифи Ви можете по телефону або за допомогою електронної пошти info@panlogistic.ua

Збірні вантажі, що потребують температурного режиму

Ми надаємо послуги перевезення збірних вантажів в температурному режимі -18 … + 18С по території України.

У категорію товарів, що вимагають спеціального температурного режиму, входять:

Перевезення продуктів харчування

Компанія PanLogistic активно співпрацює зі світовими лідерами ринку харчової промисловості. Маючи великий досвід роботи з виробниками продуктів харчування, а також роздрібними мережами, ми пропонуємо найбільш зручні умови доставки різних груп товарів єдиними партіями. У нашому розпорядженні склади класу А, де є можливість організувати розподільний центр, а також консолідувати і обробляти вантаж відповідно до вимог клієнтів. При реалізації продукції, що потребує температурного режиму, важливо дотримуватись всіх технічних умов для її транспортування і зберігання. Компанія Pan Logistic організовує рейсові перевезення збірних вантажів в температурному режимі, як охолодженої, так і замороженої продукції. Найчастіше до групи товарів, що потребують спеціальних температурних умов перевезення, відносяться: рибна, м’ясна, молочна продукція, напівфабрикати та ін.

Алкогольна продукція

Елітні алкогольні напої потребують особливої ​​уваги і відповідальності. Дана продукція, як правило, дорога, тендітна і вимагає суворого дотримання правил перевезення і зберігання. При ввезенні імпортної алкогольної продукції в Україну компанія PanLogistic грамотно розмитнює і, при необхідності, консолідує вантаж надаючи повний комплекс складських послуг. На вимогу клієнта є можливість встановити датчики температури і вологості всередині контейнера або ТЗ. Велика частина алкогольних напоїв вимагає особливих умов транспортування, спеціальних процедур завантаження / розвантаження, кріплення і штабелювання в транспортний засіб. Завдяки грамотному підходу до роботи фахівці компанії Pan Logistic гарантують цілісність алкогольних напоїв.

Флористика

Перевезення квітів та рослин має свої специфічні потреби. Ми гарантуємо перевезення рослин та квітів за потрібною температурою та делікатне поводження з вашим вантажем. Швидкість та дотримання усіх правил перевезення дозволять вам бути впевненими у збереженні товарного вигляду рослин. Компанія Пан Логістик використовує сучасні авто з ізотермічними функціями та забезпечує обережне ставлення до всих типів вантажів від співробітників та водіїв компанії. Виможете довірити нам перевезення:

  • Живих квітів
  • Рослин у грунті
  • Насіння та цибулини
  • Розсада та інші рослини

Небезпечні матеріали хімічної промисловості

Компанія PanLogistic активно розвиває напрямок перевезення хімічної продукції. До даної категорії відносяться такі продукти як: лакофарбові матеріали, масла, мінеральні добрива, побутова хімія та ін. Дана продукція має специфічні властивості – вибухонебезпечність, отруйність, їдкість, легкозаймистість, тому враховуючи ці характеристики, фахівці компанії GWL забезпечують дотримання всіх необхідних правил перевезення і зберігання таких видів вантажів. Найчастіше, транспортувати різні типи хімічної продукції в одному авто заборонено, тому тільки професійний підхід співробітників Pan Logistic гарантує грамотну консолідацію і доставку.

Ринок товарів широкого вжитку

Ринок товарів широкого вжитку є одним з найбільш розвинених, що обґрунтовується високим попитом з боку населення. Враховуючи той факт, що легка промисловість, порівняно з іншими галузями, не має характерно вираженої територіальної спеціалізації, точки виробництва і реалізації продукції відносно рівномірно розподілені по території України. До товарів широкого споживання належать: одяг, взуття, текстиль, канцелярія, косметика, іграшки та інше. Найбільш зручним та мобільним способом формування ланцюга поставок цих товарів для операторів ринку є організація перевезення збірних вантажів. Завдяки своїй локальній присутності по всій Україні компанія Pan Logistic організовує зручні міські поставки, при цьому гарантує цілісність і збереження вантажу. Спеціалізуючись на палетній доставці ми можемо собі дозволити якісно обслуговувати підприємства з будь-якими обсягами виробництва – від малих до найбільших.

Перевезення електроніки та побутової техніки

Перевезення електроніки вимагає дотримання певних правил, так як даний товар особливо вразливий до пошкоджень. Найчастіше наша компанія організовує перевезення збірних вантажів таких груп товарів як побутова, орг. техніка, електроніка, освітлення, кліматичні системи, інструменти та ін. Складські комплекси класу А оснащені всім необхідним обладнанням для обробки товару, тому при необхідності, ми забезпечуємо відповідальне зберігання вантажу, а також його подальшу обробку.

 

Ми забезпечуємо

  • Доставку продукції глибокої заморозки (-22 … -18С)
  • Доставку фреш-продукції (+ 1 … + 8С)
  • Перевезення вантажів в двох температурних режимах в одному авто

Якщо виникли питання, ви можете звернутись до нас через форму нижчє: