FRESH логістика

Asset 543

МИ ПЕРЕВОЗИМО ОХОЛОДЖЕНУ ТА ЗАМОРОЖЕНУ ПРОДУКЦІЮ.

Наші машини обладнані спеціальними морозильними камерами, і навіть в +30 ми впевнені в якості і свіжості перевезеної продукції.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Додати опис

ПРОПОНУЄМО ПЕРЕВЕЗЕННЯ С ФУНКЦІЄЮ ОХОЛОДЖЕННЯ ТАКИХ ВАНТАЖІВ:

Перевезення продуктів харчування

Компанія PanLogistic активно співпрацює зі світовими лідерами ринку харчової промисловості. Маючи великий досвід роботи з виробниками продуктів харчування, а також роздрібними мережами, ми пропонуємо найбільш зручні умови доставки різних груп товарів єдиними партіями. У нашому розпорядженні склади класу А, де є можливість організувати розподільний центр, а також консолідувати і обробляти вантаж відповідно до вимог клієнтів. При реалізації продукції, що потребує температурного режиму, важливо дотримуватись всіх технічних умов для її транспортування і зберігання. Компанія Pan Logistic організовує рейсові перевезення збірних вантажів в температурному режимі, як охолодженої, так і замороженої продукції. Найчастіше до групи товарів, що потребують спеціальних температурних умов перевезення, відносяться: рибна, м’ясна, молочна продукція, напівфабрикати та ін.

Медикаменти та матеріали обмеженого вжитку

Перевезення медикаментів вимагає суворого дотримання санітарних норм, при цьому для кожної групи препаратів повинна дотримуватись спеціальна температура. Тому транспортування даного вантажу вимагає використання рефрижераторів, часто з двома температурними режимами. Значна частина ліків має тендітну упаковку, що легко пошкоджується. Фахівці компанії Pan Logistic забезпечують дотримання всіх правил завантаження / розвантаження, транспортування і зберігання таких товарів. Ми здійснюємо перевезення медикаментів та товарів медичного призначення:

  • Ліки для застосування всередину (таблетки, мікстури, порошки, капсули та  ін.)
  • Зовнішнього застосування (мазі, присипки, креми та ін.)
  • Ін’єкційні препарати (вакцини, ліки в ампулах)
  • Небезпечні вантажі (психотропні, наркотичні та ін.)
  • Інші медикаменти (рослинні збори, вітамінні добавки та ін.)
Pan Logistic організовує перевезення збірних вантажів по найбільш оптимальним маршрутам, що максимально скорочують час їх доставки.

Флористика

Перевезення квітів та рослин має свої специфічні потреби. Ми гарантуємо перевезення рослин та квітів за потрібною температурою та делікатне поводження з вашим вантажем. Швидкість та дотримання усіх правил перевезення дозволять вам бути впевненими у збереженні товарного вигляду рослин. Компанія Пан Логістик використовує сучасні авто з ізотермічними функціями та забезпечує обережне ставлення до всих типів вантажів від співробітників та водіїв компанії. Виможете довірити нам перевезення:

  • Живих квітів
  • Рослин у грунті
  • Насіння та цибулини
  • Розсада та інші рослини

НАШІ КЛІЄНТИ МАЮТЬ ОТРИМУВАТИ НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС ІЗ ПЕРЕВЕЗЕННЯ!

ЯКЩО ВИНИКЛИ ПИТАННЯ: [FORM]