Автоперевезення по Україні, Європі та Азії

Asset 277

Panlogistic пропонує надійність та багаторічний досвід!

ПАН Логістик – лідер в галузі вантажоперевезеннь по Україні та Європі. Перевагою компанії є наявність двозонних рефрижераторів, що дозволяє везти одночасно в кузові заморожену і охолоджену продукцію. В кожному напівпричепі з рефрижераторним обладнанням є термописець або термологер, щоб контролювати температуру продукції під час руху автомобіля. Кожен автомобіль оснащений системою моніторингу та навігації, кожну хвилину автомобілі відстежуються диспетчером компанії.

Ми перевозимо:

Фроузен продукти

Додати короткий опис для відображення тут

FRESH логістика

МИ ПЕРЕВОЗИМО ОХОЛОДЖЕНУ ТА ЗАМОРОЖЕНУ ПРОДУКЦІЮ.

Наші машини обладнані спеціальними морозильними камерами, і навіть в +30 ми впевнені в якості і свіжості перевезеної продукції.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Додати опис[/vc_column_text][vc_column_text]

ПРОПОНУЄМО ПЕРЕВЕЗЕННЯ С ФУНКЦІЄЮ ОХОЛОДЖЕННЯ ТАКИХ ВАНТАЖІВ:

[/vc_column_text][vc_column_text][get_sub_post_by_type type="poslugy" count="9" posts="461,382,469"][/vc_column_text][vc_single_image image="792" img_size="full"][vc_column_text]

НАШІ КЛІЄНТИ МАЮТЬ ОТРИМУВАТИ НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС ІЗ ПЕРЕВЕЗЕННЯ!

[/vc_column_text][vc_column_text]

ЯКЩО ВИНИКЛИ ПИТАННЯ: [FORM]

Медикаменти та матеріали обмеженого вжитку

Перевезення медикаментів вимагає суворого дотримання санітарних норм, при цьому для кожної групи препаратів повинна дотримуватись спеціальна температура. Тому транспортування даного вантажу вимагає використання рефрижераторів, часто з двома температурними режимами. Значна частина ліків має тендітну упаковку, що легко пошкоджується. Фахівці компанії Pan Logistic забезпечують дотримання всіх правил завантаження / розвантаження, транспортування і зберігання таких товарів. Ми здійснюємо перевезення медикаментів та товарів медичного призначення:

 • Ліки для застосування всередину (таблетки, мікстури, порошки, капсули та  ін.)
 • Зовнішнього застосування (мазі, присипки, креми та ін.)
 • Ін’єкційні препарати (вакцини, ліки в ампулах)
 • Небезпечні вантажі (психотропні, наркотичні та ін.)
 • Інші медикаменти (рослинні збори, вітамінні добавки та ін.)
Pan Logistic організовує перевезення збірних вантажів по найбільш оптимальним маршрутам, що максимально скорочують час їх доставки.

Небезпечні матеріали хімічної промисловості

Компанія PanLogistic активно розвиває напрямок перевезення хімічної продукції. До даної категорії відносяться такі продукти як: лакофарбові матеріали, масла, мінеральні добрива, побутова хімія та ін. Дана продукція має специфічні властивості – вибухонебезпечність, отруйність, їдкість, легкозаймистість, тому враховуючи ці характеристики, фахівці компанії GWL забезпечують дотримання всіх необхідних правил перевезення і зберігання таких видів вантажів. Найчастіше, транспортувати різні типи хімічної продукції в одному авто заборонено, тому тільки професійний підхід співробітників Pan Logistic гарантує грамотну консолідацію і доставку.

Перевезення електроніки та побутової техніки

Перевезення електроніки вимагає дотримання певних правил, так як даний товар особливо вразливий до пошкоджень. Найчастіше наша компанія організовує перевезення збірних вантажів таких груп товарів як побутова, орг. техніка, електроніка, освітлення, кліматичні системи, інструменти та ін. Складські комплекси класу А оснащені всім необхідним обладнанням для обробки товару, тому при необхідності, ми забезпечуємо відповідальне зберігання вантажу, а також його подальшу обробку.

Будівельні матеріали

Пропонуємо послуги з перевезення будівельних матеріалів. У сезон активного ведення будівництва і будівельно-ремонтних робіт досить актуальним є організація перевезення різних груп будматеріалів єдиними партіями. Організація перевезень збірних вантажів з подальшою консолідацією товару на складах є найбільш оптимальним варіантом, який дозволяє планомірно вести будівельні роботи. Завдяки грамотно організованій роботі наших фахівців, перевезення збірних вантажів здійснюється точно в строк, без будь-яких затримок. Ми перевозимо:

 • тепло- та звукоізоляційні матеріали та вироби
 • гідроізоляційні та покрівельні матеріали
 • оздоблювальні матеріали та вироби
 • стінові матеріали – огороджувальні конструкції
 • в’яжучі будівельні матеріали (різні види цементів, вапно, гіпс)

Компанія Panlogistic швидкий та надійний партнер у вантажних перевезеннях по Україні та Європі.

 • Ми піклуємось про збереження вантажу та виконуємо всі взяті на себе зобов’язання
 • Підбираємо найефективніші рішення для збірних вантажів
 • Персональний менеджер якнайшвидше запропонує найоптимальніший шлях для доставки вантажу по Україні та Європі
 • Власний автопарк дозволяє надавати гнучку і приємну цінову політику

Професіоналізм та любов до своєї справи – наші головні супутники!

Географія нашого обслуговування: