рус укр

Митно-брокерскі послуги

Географія послуги
Україна
pdf Завантажити презентацію
Телефонуйте нам
+38 (044) 355-77-77
Ми вам передзвонимо
Зворотній дзвінок

З метою оптимізації витрат наших клієнтів на оформлення відповідних документів при експортно -імпортних операціях , наша Компанія пропонує повний спектр митно -брокерських послуг.

Наша послуга митного оформлення передбачає:

  • Оформлення вантажів за 24 години
  • Електроне декларування товарів і транспортних засобів у різних митних режимах
  • Проходження контролю служб нетарифного регулювання: ( Радіологічного / екологічного ;Фітосанітарного ; Санітарно- епідеміологічного та інше )
  • Отримання необхідних дозволів для митного оформлення вантажів
  • Заповнення товаросупровідних документів (CMR , TIR , маніфест і т.д.)
  • Акредитація у Державній митній службі України
  • Консультаційні послуги з питань ЗЕД

Наши преимущества:

Оптимізація витрат – маючи глибоку юридичну компетенцію і будучи досвідченими брокерами , ми пропонуємо нашим клієнтам заощадити бюджет на утримання окремої штатної одиниці для вирішення питань з митного оформлення вантажу;

Оптимізація часу – знання процедури та багаторічний досвід наших фахівців в оформленні митних документів , допомагає нашим клієнтам значно економити час на вирішення питань з митного оформлення вантажу;

Наша команда висококваліфікованих агентів з митного оформлення надасть Вам вичерпну інформацію про правильність оформлення документів і попередить про всі можливі ризики при транспортуванні та оформленні вантажу в режимі експорт-імпорт .

Митно -брокерські послуги – невід’ємна частина нашого сервісу. Ми розбираємося в цих питаннях і будемо раді поділитися з Вами нашими знаннями та досвідом.

Під час міжнародного перевезення митне оформлення є невід’ємною частиною транспортування вантажів. Митно-брокерські послуги нашої компанії допоможуть Вам швидко і результативно вирішити усі питання з митними органами. «Митне оформлення Україна» і «Пан Логістик» – це два нероздільних поняття.

Наші переваги

Оперативність виконання заказів

Прийом, оформлення документації та видача вантажів проходить швидко і ефективно, без створення черг. Також ми підбираємо весь необхідний транспорт, який чітко підходить для вирішення поставленого завдання!

Оптимальна цінова політика

При замовленні логістичної послуги, ви отримуєте оптимальну ціну, так як наші пріоритети - це оптимізація витрат наших клієнтів. Крім того для перевезення вантажів ми використовуємо свій автопарк вантажних автомобілів.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВАНТАЖ

Компанія Panlogistic страхує всі перевезення від різноманітних ризиків і несе повну матеріальну відповідальність. Це гарантує спокій наших клієнтів і впевненість у результаті.

ГРАМОТНА РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ

Наша команда професіоналів забезпечить швидкий і чіткий документообіг. Підготовлений пакет документів завжди відповідає необхідним вимогам відповідає державним стандартам.

Зробіть швидке замовлення онлайн
Ми передзвонимо вам на протязі 10 хвилин!
Заказати дзвінок