рус укр

Наші нагороди

Ми маємо престижні нагороди та відзнаки

Український національний Олімп Український
національний
Олімп 2013
Український національний Олімп 2013 Премія «УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ОЛІМП» присуджується за видатні, унікальні й високі досягнення в області промислового й сільськогосподарського виробництва, паливно-енергетичного комплексу, хімічної промисловості, засобів масової інформації та книговидання, науки і культури, охорони здоров’я, туризму та спорту та ін. Лауреатами Премії можуть стати керівники, окремі фахівці та колективи організацій і підприємств усіх форм власності, які зробили вагомий внесок в економічний, соціальний і духовний розвиток українського суспільства. Мета даної програми – виявлення, на основі багатофакторного експертного аналізу, найбільш динамічних, надійних й ефективно працюючих на високому рівні організацій та підприємств усіх форм власності.
TOП9 – тільки професіонали «TOП9 – тільки професіонали» Найкраща компанія галузі 2010-2011. «TOП9 – тільки професіонали» Найкраща компанія галузі 2010-2011. Портал «TOП9 – тільки професіонали» ретельно аналізує та відбирає компанії України на предмет відповідності до найжорсткіших вимог споживачів. В залежності від галузі, це і досвід роботи на ринку, і наявність сертифікатів, ліцензій, стандартів якості, рівень сервісу, швидкість реакції на запити клієнтів, інновації, участь в галузевих виставках, семінарах, конференціях і багато іншого. Диплом ТрансУкраїна 2013 Диплом
«ТрансУкраїна 2013»
Диплом «ТрансУкраїна 2013» За участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ТрансУкраїна 2013» та «ІнтерСклад 2013» компанія ПАН Логістик була нагороджена дипломом та визнана, як одна з провідних та перспективних молодих компаній на ринку транспортно-еспедиційних послуг України та Європи.