рус укр

Міжнародні вантажні автоперевезення

Географія послуги
Європа, Азія
pdf Завантажити презентацію
Телефонуйте нам
+38 (044) 355-77-77
Ми вам передзвонимо
Зворотній дзвінок

Робота в такій області як міжнародні перевезення вантажів вимагає від виконавця великого досвіду і професіоналізму, адже міжнародна логістикапередбачає значну відповідальність, трудомісткість та оперативність.

Компанія Пан Логістик здійснює міжнародні автоперевезення більше п’яти років і постійно вдосконалює свої послуги.

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати Вам власний автопарк, в числі якого є будь-який потрібний автомобіль під Ваш вантаж і команду професійних менеджерів у галузі міжнародних автомобільних вантажоперевезень. Ми здійснюємо автоперевезення вантажу в будь-яку країну Європи, СНД і навпаки. Усі транспортні засоби компанії відповідають вимогам міжнародних перевезень України, Росії та Європи.

Ми здійснюємо транспортування найрізноманітнішого вантажу (перевезення автомобільним транспортом делікатніх, сипучих, наливних, навалювальних, великогабаритних, збірних вантажів, небезпечних вантажів).

Міжнародні перевезення з Пан Логістик це:

  • Міжнародні перевезення автомобільним транспортом всіх видів вантажів;
  • Розробка оптимального графіка автоперевезення вантажів на підставі поставлених завдань;
  • Документальний супровід;
  • Вантажоперевезення з контролем процесу на всіх стадіях;
  • Перевезення негабаритних вантажів;
  • Доставка вантажів з Європи в Україну і навпаки, доставка дрібних партій вантажів (від 100 кг) «від дверей до дверей»;
  • Митно-брокерські послуги;
  • Юридична підтримка.
  • Обов’язкове страхування вантажу;
  • Інформаційна підтримка 24/7 – онлайн і в телефонному режимі;

Компанія Пан Логістик надасть Вам обслуговування професійного рівня. Досвідчені фахівці мінімізують Ваші витрати і оперативно, якісно та безпечно доставлять Ваш вантаж в будь-якому міжнародному напрямку.

Ви можете, як самостійно оформити вантаж на митниці, так і доручити це завдання нашим досвідченим митним брокерам.

Оформити заказ на послугу міжнародного автоперевезення та отримати інформацію про її вартість Ви можете по телефону або за допомогою електронної пошти info@panlogistic.ua

ПАН ЛОГІСТИК – ми працюємо для того, щоб у вас не виникало непередбачуваних ситуацій при транспортуванні вантажів!

Транспортно-експедиційна компанія «Пан Логістик» з радістю вирішить такі питання як: міжнародні перевезення Україна, доставка вантажів Україна Росія, транспортні перевезення, автотранспортні перевезення, міжнародні перевезення вантажів Україна, міжнародні перевезення Київ.

Наші переваги

Оперативність виконання заказів

Прийом, оформлення документації та видача вантажів проходить швидко і ефективно, без створення черг. Також ми підбираємо весь необхідний транспорт, який чітко підходить для вирішення поставленого завдання!

Оптимальна цінова політика

При замовленні логістичної послуги, ви отримуєте оптимальну ціну, так як наші пріоритети - це оптимізація витрат наших клієнтів. Крім того для перевезення вантажів ми використовуємо свій автопарк вантажних автомобілів.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВАНТАЖ

Компанія Panlogistic страхує всі перевезення від різноманітних ризиків і несе повну матеріальну відповідальність. Це гарантує спокій наших клієнтів і впевненість у результаті.

ГРАМОТНА РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ

Наша команда професіоналів забезпечить швидкий і чіткий документообіг. Підготовлений пакет документів завжди відповідає необхідним вимогам відповідає державним стандартам.

Зробіть швидке замовлення онлайн
Ми передзвонимо вам на протязі 10 хвилин!
Заказати дзвінок