рус укр

Історія компанії

Компанія «ПАН Логістик» вийшла на ринок транспортно-експедиційних послуг України в 2010 році. За 7 років успішної та плідної роботи ми зарекомендували себе як надійний партнер та зуміли завоювати довіру великої кількості замовників. Ми перевезли більше 500 тис. тонн вантажів і здійснили понад 20 тис. рейсів.

У 2013 році компанія вийшла на міжнародний рівень обслуговування та відкрила офіс у Польщі (м. Жешув), чим значно розширила свої географічні можливості.

На сьогоднішній день Пан Логістик – це не просто транспортна компанія, але і надійний логістичний оператор.

Наші послуги:

Географія перевезень:

Наші переваги:

Все це дозволяє нам надавати інтегровані рішення в галузі управління логістикою, розвивати послуги логістики в повному спектрі і оптимізувати рішення для потреб наших клієнтів.

Наша компанія динамічно розвивається, постійно розширюючи діапазон надаваних послуг. Перехід компанії зі статусу національної у статус інтернаціональної дозволив нам не тільки розширити географію перевезень, але й запропонувати нашим клієнтам кардинально новий перелік послуг, який можуть надавати не всі логістичні компанії України.

Логістика є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, тому грамотна організація процесу вантажоперевезення гарантує успішний результат діяльності будь-якої компанії.

Великі вітчизняні виробники орієнтовані на зовнішні ринки, тому міжнародні перевезення вимагають особливої ​​надійності, точності й мобільності. Наші фахівці пропонують оптимальні рішення для доставки вантажу, використовуючи всі можливості, які має транспортна логістика, враховуючи специфіку перевезень, побажання до бюджету і маршруту.

2010
2011
2012
2013
2014
1й квартал 2015
2й квартал 2015
3й квартал 2015
4й квартал 2015
Сукупна вартість наданих
послуг, грн.
32 017 024
Обсяг перевезень, тонн
60 310
Кількість закритих
заявок, шт.
6 031
Транспортні перевезення компанії «Пан Логістик» обслуговують як територію України, так і зарубіжжя, окрім того ми надаємо найрізноманітніші транспортно експедиційні послуги (інакше кажучи: транспортні послуги перевезення + логістика транспортних перевезень). Транспортні компанії України, зокрема транспортні компанії Києва, розвинули широку мережу послуг, спрямованих на таку сферу, як транспортні вантажоперевезення. Однак наша компанія, це не просто «автотранспортна компанія», «транспортна компанія Київ», «логістична компанія Київ», ми – це і є «Логістика Україна».