рус укр
гаряча лінія
+38 (044) 355 77 77

Підвищуємо кваліфікацію

30 березня 2017

Співробітники ТОВ «Пан Логістик» успішно пройшли практикум «Побудова відділу продажів» відомого бізнес-тренера Куніцького К. та отримали знання про побудову ефективного відділу продажів, впровадження новітніх засобів для розвитку компанії.

Докладніше

В умовах сучасного ринку одним із пріоритетних напрямів скорочення витрат промислових підприємств, торгівельних компаній і сфери послуг є оптимальна і ефективна доставка вантажів. У зв’язку з цим, транспортні послуги, в тому числі вантажні автомобільні перевезення, міцно зайняли свою нішу в теперішній економіці, а транспортно-експедиційна компанія стала бажаним партнером для будь-якого великого виробника чи постачальника. Провідні українські транспортні компанії досягли високого рівня розвитку свого бізнесу головним чином за рахунок впровадження інтегрального інструменту менеджменту, який називається логістикою. Надаючи логістичні послуги, транспортна компанія не тільки забезпечувала для свого клієнта вирішення завдань щодо найбільш ефективної організації процесу доставки вантажів, але і значно розширила сферу своєї діяльності як перевізника. Надання транспортних послуг трансформувались в транспортно-експедиційні послуги. Логістична компанія, так само як і транспортно-експедиційна компанія, це вже не суб’єкти відокремленої галузі, які надають послуги вантажоперевезення, а виробник широкого кола комплексних логістичних послуг. Організація автомобільних перевезень, доставка вантажів морським, авіа і залізничним транспортом, перевезення збірних вантажів і складське зберігання – це ті види послуг, котрі на сьогоднішній день включають послуги логістики. Транспортна логістика несе організаційно-координуючий характер, призначена для впорядкування транспортних потоків і дозволяє звільнити виробників чи постачальників від виконання численних трудомістких операцій.

Пан Логістик (транспортна компанія Київ) – це транспортно експедиційна компанія, головною і основною діяльністю якої є перевезення вантажів автомобільним транспортом (іншими словами автоперевезення, автомобільні перевезення вантажів, перевезення автотранспортом, автоперевезення вантажів, перевезення вантажів автотранспортом). Сьогодні транспортні послуги України стрімко виходять на новий рівень, тепер автотранспортна компанія не тільки здійснює транспортні перевезення вантажів, але й надає низку необхідних супутніх послуг. Транспортні компанії Києва не відстають в цьому, в тому числі компанія «Пан Логістик» вже не перший рік успішно поєднує найрізноманітніші послуги перевезення зі складськими, митно-брокерськими і послугами страхування. Ми – це і є «Логістика Україна».